Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Экстрим-ралли «Винницкая сотня-2018»

Друга моя участь у екстрим-марафоні на Південному Бузі. “Атомні бобри” знову у справі, це було незабутнє відкриття водного сезону! Два дні по майже 50 кілометрів кожен, долаючи перш за все себе, а вже потім суперників, зустрічний вітер, хвилі та водні перешкоди у вигляді порогів та стрімких шивер.


Перший день — суто на витривалість, вимахали за 6 годин 30 хвилин, покращивши минулорічний результат на 10 хвилин. Зрозуміли, що можна ще краще, якщо не тупити на обносах.
В день другий переймалися з приводу проходження технічних етапів, адже минулого року двічі переверталися в порогах. Проте цього разу і вода була вища, та і ми вже більш досвідчені — пройшли все майже чисто, лише пару разів сівши байдаркою на каміння. Печерський поріг проходити знову не ризикнули, обійшовши його по сусідньому каналу. Сподіваюсь, що наступного разу, набувши відповідного досвіду та технічних навичок, таки наважимось здолати і його.  

              

Дуже в цей день дошкуляв зустрічний поривчастий вітер, який забрав багато сил, особливо ближче до фінішу. Проте, ми впорались, подолавши всі перешкоди, у підсумку фінішувавши з часом 6:20 (майже на годину краще, ніж минулого року), що дозволило посісти 6-те місце з-поміж 10 команд нашого класу.

    

Організація знову була на висоті, Винницкий Туристско-спортивный Союз провів марафон просто чудово, окрема дяка за харчування, та за теплі польові бані, де можна було зігрітися після фінішу першого дня!
І якщо минулого року були сумніви чи захочу я знову маслати Південним Бугом 100 кілометрів, то цього разу я ще більше упевнився у власних силах і сподіваюсь, що ці змагання стануть для мене приємною традицією. 

Олександр Демиденко.