Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Кубок «Партизанская Искра-2017»

Цьогорічна «Іскра» традиційно відбулася наприкінці травня. Змагання, як і позаминулого року, проходили у Актовському каньйоні – мабуть найбільш мальовничому районі, у якому мені доводилось бігати у пошуках КП. Три дні орієнтування скелястими схилами річок Мертвовод і Арбузинка подарували купу приємних вражень і незабутній досвід.


В перші два дні організатори у якості арени змагань обрали безпосередньо Актовський каньйон: південну та північну його частину відповідно. На третій день бігали уздовж Арбузинки, було задіяно трохи Трикратського лісу, а також колишній гранітний кар’єр. У перший день було відверто трохи важкувато, до того ж стояла справжня літня спека, фінішував на 7 місці. Другий день виявися для мене найбільш вдалим. Дощ, який пройшов вранці, подарував приємну для фізичних навантажень погоду, проте і додав трохи екстриму у вигляді мокрого каміння під ногами. У підсумку на довгій дистанції на новій карті показав досить пристойний для себе час, фінішувавши шостим і виконавши третій спортивний розряд. В останній день міг би виступити трохи краще, проте прийняв пару невірних рішень при перетині «зеленки» та посів 8му сходинку. Дуже запам’ятався фінальний спринт через розжарений на сонці, немов пательня, гранітний кар’єр! У підсумку, завдячуючи рівними стабільним виступам протягом усіх трьох днів, зайняв п’яте місце – «стандартний» для мене результат на цих змаганнях.
Це була остання для мене Партизанська Іскра у віковій групі М-21, наступного року переходжу до складу «ветеранів». 🙂
Хочу подякувати друзям за класну компанію, смачний шашлик та гарно проведений час! Окрема дяка Николай Соловьев за трансфер із Вознесенська до місця події та Victoria Kushyk за кльові фоточки! 🙂
P.S.: Обіцяю не забути викласти згодом трохи фото з місцевими красотами!

Автор — Олександр Демиденко